"Олів'є хочеться": полонений росіянин розлютив українців - згадали, як знущаються з наших хлопців у РФ.


Умови утримання російських полонених в Україні викликають хвилю обурення
Телеканал 1+1 опублікував сюжет про умови утримання російських військовополонених в Україні, який викликав хвилю негативних реакцій серед українських ЗМІ, телеграм-каналів та користувачів соціальних мереж. У репортажі показано, що полонені росіяни отримують триразове харчування, загальною вагою більше кілограма лише на обід, включаючи м'ясні страви та овочеві салати.
Однак деякі з полонених висловлюють невдоволення. Зокрема, військовополонений Ілля з російського міста Владимир скаржиться на клімат та відсутність "домашньої їжі":
"Якого-небудь салатика хочеться, олів'є. Ну не просто огірок порізаний", - заявив він, смокчучи при цьому м'ятну цукерку, куплену в місцевій крамниці.
Такі скарги викликали обурення в українському суспільстві, особливо на тлі повідомлень про жахливі умови утримання українських полонених у Росії. За даними Координаційного штабу з питань військовополонених, щонайменше 177 українських захисників та цивільних загинули в російському полоні після початку повномасштабного вторгнення.
Користувачі соціальних мереж різко відреагували на сюжет. "Нехай тепер кац@пи покажуть, як наші хлопці [утримуються]", - написав один з коментаторів. Інший додав: "А тепер згадайте, якими повертаються з полону наші воїни, яких подекуди взагалі тримають без води та їжі".
Згідно зі звітом ООН, опублікованим 1 жовтня 2024 року, тортури полонених українських військовослужбовців є "масовими та систематичними" і відбуваються за згодою керівництва Росії. На цьому тлі скарги російських військовополонених на відсутність салату "олів'є" виглядають особливо цинічно.
Читайте також
- Мінфін прозвітував, скільки виділили на підтримку місцевих бюджетів
- "Велика прірва": у Трампа пояснили, чому не вірять у 30-денне перемир'я
- Хто має платити за переадресацію посилки: "Нова пошта" відповіла на скарги
- Росія та Китай "реанімують" переговори про найбільший газопровід: Bloomberg дізнався подробиці
- Медична безпека: Україна, Польща та ЕМА обговорили постачання критичних ліків
- Операція "Сіндур" і удари у відповідь: як Індія і Пакистан опинилися на порозі війни