Відомий військовий запропонував, як збільшити кількість добровольців на фронті.


Україна потребує багато іноземних добровольців, але Європейський Союз блокує їх можливість прибути сюди. За словами політика Ігора Луценка, який тепер є аеророзвідником, наша країна повинна залучати тисячі іноземців щомісяця. Але для цього потрібно знайти правильний підхід.
Луценко зазначає, що людям з Африки та Латинської Америки неможливо потрапити до України без дозволу Європи. Але Європа часто не пускає їх через ризики. Були випадки, коли добровольців, які хотіли приєднатися до ЗСУ, не допускали до України. Луценко вважає, що це проблема, яку Міністерство закордонних справ повинно вирішити, забезпечивши
коридордля цих осіб через Європу.
Ігор Луценко пропонує використовувати схожу стратегію з Росією, яка везе людей з Латинської Америки до себе. Він запитує, чи могла б Україна зробити так само, привезти людей до Кракова і переправити їх під наглядом до нашої країни, щоб ЄС не був обурений. За цією схемою Україна могла б залучити тисячі іноземців, оскільки у ЗСУ є достатньо грошових ресурсів для їх утримання.
Додамо, що Луценко у своєму інтерв'ю говорив про російсько-українську війну та роль дронів у неї. Він зазначив, що військова еліта відмовляється воювати, але дрони стали основним джерелом уражень ворожих позицій. Тому він називає цю війну війною дронів.
Раніше уряд спростив процедуру залучення іноземних добровольців до ЗСУ. З початку війни до армії приєдналися близько 20 тис. іноземців.
Унікальність легіону, що воює за Україну, полягає в тому, що в ньому представники 30 країн. Кожен легіонер має свою мотивацію боротися проти Росії.
Читайте також
- ЗСУ ліквідували російського пропагандиста
- Вибори Папи Римського. Засуджений кардинал вимагає взяти участь у конклаві
- «Повідомлення з пляшки». Європа виробляє вино з токсичними хімікатами
- Українська авіакомпанія відкрила прямі рейси між Кишиневом і Барселоною
- В Україні визначили порядок функціонування мережі Центрів нацспротиву
- Водіям пояснили значення загадкових цифр у правах: що обмежує код "78"